Základy kameramanskej práce

Všetci sme kedysi začínali. Čo by som v mojich začiatkoch dal za mentora, ktorého sa osobne opýtam na čokoľvek a on mi obratom na všetko a vždy správne odpovie. Ušetril by mi hodiny hľadania odpovedí na internete, v ktorých množstve som sa aj tak strácal. Lúštenia odborných slov v anglicky písaných knihách a videách, pričom som často ani nedostal odpovede ktoré som hľadal.

Pre tento rýchlokurz som vyselektoval všetko základné, ale hlavne podstatné pre tvoj ďalší rozvoj. V praktickej časti ťa naučím, akú kameru si vybrať v závislosti od toho, na čo ju chceš používať, ako ju nastaviť a otestovať. Vyskúšaš si, ako správne držať a hýbať kamerou, aké veľkosti záberov a pohyby kamery voliť v závislosti od toho, čo chceš divákovi povedať. Taktiež si prejdeme základy osvetľovania, práce s umelým osvetlením, ale aj ako využívať už existujúce svetlo. Ukážem ti aj možnosti lacných po domácky zostrojených svetelných riešení.

Cena: 130€

– jednodňové kurzy venované konkrétnej téme z kameramanskej práce

– rýchly prístup k informáciám (8 vyučovacích hodín)

– množstvo praktických cvičení

– témy sa menia závislosti od záujmu

– max. 4. účasníci

– voľné termíny sú od druhej polovice januára 2020, počet miest je limitovaný. V prípade záujmu nám napíš, alebo zavolaj a dohodneme sa na voľnom termíne

Anonie


Anonie